Oferujemy konkurencyjne ceny na postój samochodów osobowych wszystkich typów, w opcji z transferem lub bez transferu do terminali lotniska Pyrzowice. Gwarantujemy bezpieczeństwo samochodom pozostawionym na naszym parkingu i tani transport dla osób, które podróżują z większą ilością bagażu, dla osób starszych czy rodzin z dziećmi. Standardowy cennik usług uwzględnia możliwość pozostawienia samochodu pod naszą opieką do 15 dni, z opcją dopłaty za każdy dodatkowy dzień postoju. Parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Pyrzowicach, jest ogrodzony, dobrze oświetlony i stale monitorowany. W ramach podstawowego cennika zapewniamy ubezpieczenie samochodu od nieszczęśliwego wypadku czy ryzyka kradzieży.

Cennik miejsc parkingowych Pyrzowice Lotnisko - tani parking

Nie przepłacaj za miejsce parkingowe na lotnisku w Pyrzowicach! Skorzystaj z usług naszej firmy i wybierz tani parking zlokalizowany naprzeciwko katowickiego portu lotniczego – czas dojścia na pieszo z parkingu do jednego z terminali to zaledwie 4-5 minut. Poniżej znajdziesz szczegółowy cennik za pozostawienia auta na strzeżonym placu, uwzględniający różny czas postoju, a także opcję transferu firmowym busem na lotnisko Pyrzowice – to dobra opcja dla osób, które mają problemy z chodzeniem, podróżują z większą ilością bagaży lub zwyczajnie zależy im na jak najwyższym komforcie podróżowania. Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie czekało na Ciebie wolne miejsce postojowe, złóż wcześniejszą rezerwację. To łatwiejsze, niż myślisz.

Ze względu na opłaty lotniskowe i jednocześnie korzystne usytuowanie parkingu (od termianli lotniska tylko 4 minuty pieszo) wprowadzamy dwa cenniki z transportem oraz pieszo.

Ilość dni: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Kwota pieszo: 20zł 25zł 30zł 35zł 40zł 45zł 50zł 55zł 55zł 60zł 65zł 70zł 75zł 80zł 85zł
Kwota z transportem: 30zł 35zł 40zł 45zł 50zł 55zł 60zł 60zł 65zł 70zł 75zł 80zł 85zł 90zł 90zł

 

Każda kolejna rozpoczęta doba 5 zł

Doba liczona jest od godziny wjazdu na parking do tej samej godziny dnia następnego

Po przylocie i ODEBRANIU BAGAŻY należy zadzwonić po samochód transferowy

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza rezerwacji w celu zarezerwowania miejsca lub kontaktu z nami w kwestii jakichkolwiek pytań.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.