Wybierasz się na zasłużony wypoczynek, korzystając z usług lotniska w Pyrzowicach? Szukasz bezpiecznego miejsca do zaparkowania swojego samochodu w możliwie bliskiej odległości od lotniskowych terminali? Parking Darex to doskonała opcja dla każdego, kto przyjeżdża na lotnisko Pyrzowice własnym samochodem. Zapewniamy doskonałe warunki parkowania, gwarantujemy bezpieczeństwo pozostawionym pod naszą opieką samochodom osobowym wszystkich marek i typów – jesteśmy ubezpieczeni na wypadek zdarzeń losowych. Po przylocie i odebraniu bagażu prosimy o kontakt – samochód będzie czekał tuż pod terminalem. Plac postojowy dla samochodów jest utwardzony, ogrodzony, odpowiednio oświetlony i stale monitorowany.

Parkingi przy lotnisku Pyrzowice

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego auta, niskiej cenie za parkowanie i wygodnym transferze na lotnisko Pyrzowice, wybierz ofertę naszej firmy. Parking Darex oferuje mnóstwo utwardzonych miejsc postojowych dla wszystkich typów samochodów osobowych, stałe monitorowanie całego terenu placu oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych zdarzeń. Pozostawiając samochód na dozorowanym parkingu, możesz skupić się na zasłużonym wypoczynku lub wyjeździe biznesowym!

Teren postojowy, na którym pozostawisz samochód, jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony i stale monitorowany. Poza tym znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Pyrzowicach – przybliżona odległość do terminali to około 200 metrów, czyli jakieś 5 minut spacerem. Doskonała lokalizacja w połączeniu z atrakcyjnym cennikiem usług oraz możliwość skorzystania z transferu pod drzwi lotniskowego terminalu to największe zalety firmy Darex i coś, co wyróżnia ją na plus w stosunku do lokalnej konkurencji. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce dla swojego auta, nie zwlekaj! Skorzystaj z opcji rezerwacji internetowej lub zadzwoń.