Nasz Parking Pyrzowice Darex jest położony zaledwie 200 metrów od lotniska Pyrzowice. Mogłoby się wydawać, że jest to na tyle niewielka odległość, że każdy może bezproblemowo dotrzeć na miejsce bez potrzeby korzystania z dodatkowych środków lokomocji. Jest to błędne założenie. Wieloletnie doświadczenie, a także duże skupienie na potrzebach Klientów nauczyło nas, że często podróż nie odbywa się samodzielnie, wyłącznie z bagażem podręcznym.


Zazwyczaj z naszych usług korzystają osoby, które posiadają dużo bagażu (nawet wiele walizek), a także dodatkowe transportery dla zwierząt. Nie zapominamy również o rodzinach - rodzice z małymi dziećmi bądź niemowlętami zdecydowanie preferują skorzystanie z bezpośredniego transportu na teren lotniska bądź z lotniska na nasz parking. A my chętnie się do tego dostosujemy!


Pyrzowice lotnisko - tani transport - flota Parkingu Darex

Wśród naszej floty pojazdów znajdują się wygodne pojazdy pięcio- oraz dziewięcioosobowe - Citroen Berlingo i Opel Vivaro. Oba wyróżniają się bardzo dużą ilością miejsca w bagażnikach pojazdów, gdzie można wygodnie ułożyć wybraną liczbę walizek, toreb czy też innych rodzajów bagażu. Pozwala to również lepiej zorganizować przestrzeń, odpowiednio układając walizki. Nasz Opel Vivaro wyróżnia się dodatkowo klimatyzacją, dzięki której podróż nawet podczas najcieplejszych dni w sezonie letnim będzie przyjemna i odświeżająca.


Świadczymy usługi wyłącznie w zakresie dowozu naszych Klientów na lotnisko oraz z lotniska na teren naszego parkingu. Uważnie dobrane pojazdy w naszej flocie sprawiają, że nie istnieją również żadne ograniczenia w ilości bagażu, jaką jesteśmy w stanie dowieźć na miejsce.