1. Czy jest to parking strzeżony?
 2. Niezależnie, czy zostawią Państwo swój samochód na terenie naszego obiektu przez jeden dzień, czy też nawet przez dwa tygodnie, zadbamy o jego całkowite bezpieczeństwo. Nasz parking jest dozorowany 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wokół całego terenu znajduje się solidne ogrodzenie, a sam teren jest monitorowany przez kamery, umożliwiając kontrolę nad osobami tam przebywającymi.

 3. Jak daleko jest do lotniska?
 4. Parking Pyrzowice Darex jest położony zaledwie 200 metrów od lotniska Pyrzowice, umożliwiając wygodne, szybkie dotarcie na miejsce. Tak dogodna lokalizacja nie wymusza na naszych Klientkach poszukiwania dodatkowego środka komunikacji miejskiej, jak autobusu bądź tramwaju, aby dostać się do portu. A niestety zazwyczaj właśnie z tym wiąże się zostawienie samochodu na terenie obiektu postojowego.

 5. Czy jest możliwe złożenie rezerwacji?
 6. Dla najwyższego komfortu naszych Klientów przygotowaliśmy formularz rezerwacji, dzięki któremu po wypełnieniu wymaganych pól, miejsce będzie czekać na przybycie samochodu w wybranym terminie. Ta gwarancja jest istotna w szczególności w sezonie letnim (od czerwca do września), gdy nasz parking jest najbardziej zapełniony. Udostępniliśmy również możliwość dokonania rezerwacji telefonicznie.

 7. Jakie są formy płatności?
 8. Przyjmujemy płatność za wynajęcie miejsca na terenie naszego parkingu w tej najbardziej tradycyjnej formie - gotówką. Wierzymy, że jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla naszych Klientów, jak i dla nas, ponieważ stanowi dodatkowe potwierdzenie ile dokładnie zapłacono za postój. A tak konkurencyjne ceny sprawiają, że opłata naszych usług często nie wymaga dodatkowej wyprawy do bankomatu.

 9. Czy można cofnąć rejestrację?
 10. W pełni zdajemy sobie sprawę, że plany zawsze mogą ulec zmianie, niezależnie od zamierzeń naszych Klientów. Może się to wiązać ze zmianą terminu lotu bądź jego całkowitym anulowaniem. Dostosowując się do takich sytuacji, umożliwiamy odwołanie rezerwacji w każdej chwili - zarówno godzinę po zarezerwowaniu miejsca, jak i godzinę przed określoną datą i godziną przyjazdu.

 11. Czy potwierdzają Państwo pokwitowaniem miejsce parkingowe?
 12. Klient, który zostawi w wyznaczonym miejscu na terenie naszego obiektu swój samochód, otrzyma specjalne pokwitowanie. Stanowi ono oficjalne potwierdzenie, że pojazd rzeczywiście znajduje się na dozorowanym parkingu Darex w wybranym terminie. Na pokwitowaniu zostaną umieszczone najważniejsze informacje, a w tym nr rejestracyjny samochodu oraz zaznaczony okres postoju.