Dozorowany parking w Pyrzowicach, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, to doskonała opcja dla wszystkich osób, które wybierają się na wymarzone wakacje i na katowickie lotnisko chcą dojechać własnym samochodem. Pozostawienie samochodu na naszym parkingu to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu wypoczynku. Parkując samochód na utwardzonym, ogrodzonym, odpowiednio oświetlonym i stale monitorowanym placu postojowym możesz być spokojnym o jego bezpieczeństwo.

Parking Pyrzowice Darex i inne parkingi przy lotnisku

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Pyrzowicach zlokalizowanych jest wiele prywatnych parkingów o różnym standardzie wyposażenia i różnym zakresie świadczonych usług. W odróżnieniu od konkurencji parking Darex znajdują się w odległości zaledwie 200 metrów od terminali, teren postojowy dla samochodów jest utwardzony i dobrze oświetlony. Oczywiście całość terenu jest ogrodzona i monitorowana. Firma posiada również stosowne ubezpieczenie, co zwiększa poziom bezpieczeństwa świadczonych usług i daje pewność wszystkim klientom, że ich własność jest dobrze chroniona i zabezpieczona na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń losowych.

Dużą zaletą oferty firmy Darex jest bliskość lotniska, co pozwala na szybkie przemieszczenie się z samochodu do terminalu. Oczywiście firma oferuje także możliwość przewozu klientów przystosowanym do tego celu busem.